Niçin Bizi Tercih Etmelisiniz

Kalite

Bahçeli müstakil ev firmasi olarak asla taviz vermedigimiz yüzde yüz müşteri memnuniyetinin temelini oluşturan kalite politikamizi gelin siz de deneyimleyin. 

Güven

Bahçeli müstakil ev firmasi olarak en temel prensiplerimizden birisi de müşterilerimizin bize olan güvenini asla boşa çikartmamaktır. Bunun doğrultusunda güçlü teknik kadromuz ile 7/24 hizmetindeyiz.

Fonksiyonellik

Mimari proje gerçekleştirilirken yürürlükte olan yönetmelikler kapsamında, yapının her bir katının kullanımı, niteliği, konumu, mevcut daire kullanım alanları ve ortak mekanlar  mimar kadromuz tarafından mevcut şartlar ve daire sakinlerinin çıkarları gözetilerek hazırlanır.

Bahçeli Müstakil Ev size Yenilikçi, akılcı, ilkeli projeler sunar.

 İnşaat taahhüt firması olarak, fizibiliteden projelendirmeye, detay çözümlerden malzeme seçimine, anahtar teslimi uygulamalardan işletmeye almaya, bakım ve onarıma kadar her safhada çağdaş teknolojiye dayalı hizmet veriyoruz. Hedefimiz müşteri memnuniyetini ön planda tutarak en kaliteli ve güvenilir hizmeti verebilmektir

Sizi Arayalım

Herhangi bir sorunuz varsa veya bir ya da birden fazla hizmet için teklif almak istiyorsanız, lütfen formu doldurun, kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz.


    Whatsapp